Sledovat Alvin a Chipmunkové online

Tento pořad v současné době není možné v Lepší.TV přehrát. Vyzkoušejte však přehrání tisíců jiných pořadů, filmů, seriálů, pohádek online a k tomu 121 českých a zahraničních TV stanic živě i 30 dní zpětně. Lepší.TV vám přináší nejdelší archiv i online živé vysílání. Pro maximální komfort sledování můžete využít digitálních funkcí jako nahrávání nebo pauza. Získejte svou Lepší.TV ještě dnes jen za 199 Kč!
Alvin a Chipmunkové
  Trailer k pořadu Alvin a Chipmunkové   Sledovat 1650 filmů a 121 stanic bez závazků
Žánr:
Animovaný, Komedie, Rodinný, Hudební komedie
Režie:
Tim Hill
Hrají a postavy:
Jason Lee (David Seville), David Cross (Ian), Cameron Richardsonová (Claire), Jane Lynchová (Gail), Justin Long (Alvin), Matthew Gray Gubler (Simon (Vojtěch Hájek))
Scénář:
Will McRobb, Chris Viscardi, Jon Vitti, Ross Bagdasarian
Země:
USA
Rok výroby:
2007
Popis:
To bude mazec...

Jsou to neobyčejné veverky, které nejen že umí mluvit, umí i výborně zpívat. Jednoho dne narazí na Davida, který si jejich talentu všimne a nechá je natočit desku. Následují koncerty, davy fanoušků a Chipmunkové se čím dál tím víc pouštějí do různých dobrodružství s dramatickými následky. Davidova trpělivost pomalu naráží na strop. Podaří se Alvinovi a ostatním zachránit přátelství s Davidem? Jak se budou smiřovat s nově nabytou popularitou? Alvin a jeho parta jsou totiž nezbední až běda a David bude mít co dělat, aby je uhlídal před mnoha nástrahami, o kterých se doposud domníval, že nemohou mít žádné následky.
Hodnocení:
54 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 121 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko