Sledovat ...a zase ta Lucie! online

Přehrajte si ...a zase ta Lucie! online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 98 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online komedie, pohádka, dětem, rodinný ...a zase ta Lucie! na !
  Trailer k pořadu ...a zase ta Lucie!   Sledovat ...a zase ta Lucie! online
Žánr:
komedie, pohádka, dětem, rodinný
Režie:
Jindřich Polák
Hrají a postavy:
Žaneta Fuchsová (Lucie), Daniela Kolářová (Maminka Lucie), Jaromír Hanzlík (Tatínek Lucie), Jiří Pleskot (Dědeček Lucie), Michal Hofbauer (Osvald), Hana Maciuchová (Osvaldova matka)
Země:
Československo
Rok výroby:
1984
Popis:
Další veselá dobrodružství šestileté Lucie a jejích neobyčejných kamarádů, kouzelných panáčků z formely, kteří se jmenují Ferda a Ferda.

Zatímco Lucie jako nová vůdkyně party baví společně s formeláky všechny děti, potupený Osvald doma připravuje strašlivou pomstu. Chce se zmocnit kouzelných formeláků, což se mu k jeho škodě také podaří. Formeláci si totiž nenechají nic podobného líbit. Nejprve vybílí lednici, kde má Osvaldova maminka připraveny dobroty na velkou hostinu a potom znemožní Osvaldovo klavírní vystoupení před profesorem Hartmanem. Ale to samozřejmě není konec prázdninového dobrodružství. Sotva se Ferda a Ferda vrátí k Lucii, dobrodružství pokračuje, a tak si mohou děti díky oběma formelákům uprostřed léta například zabruslit.
Hodnocení:
73 %

Podobné pořady

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 98 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski