Sledovat 7T online

Přehrajte si 7T online nebo si vybírejte ze stovek pohádek a filmů. Bavte se s celou rodinou u oblíbených pohádek, seriálů a dětských pořadů. Navíc sledujte 103 televizních stanic včetně neomezeného nahrávání, videotéky a zhlédnutí až 30 dní zpětně. Udělejte radost sobě i svým nejmenším za 189 Kč měsíčně.
Sleduj online Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Fantasy, Hudba & Umění 7T na ČT :D!
  Sledovat 7T online
Žánr:
Animovaný, Dobrodružný, Komedie, Rodinný, Fantasy, Hudba & Umění
Režie:
Charles Visser, Alfred Gimeno
Hrají a postavy:
Maurice LaMarche (Grumpy), Bill Farmer (Doc / Sir Yipsalot), Billy West (Bashful), Scott Menville (Sneezy), Kevin Michael Richardson (Happy / Nat King Troll), Stephen Stanton (spáč)
Země:
USA
Rok výroby:
2014-2016
Popis:
Kdo by neznal pohádku o Sněhurce a sedmi trpaslících. Ale co bylo předtím, než přišla Sněhurka k trpaslíkům? V našem příběhu 7T žili Štísko, Stydlín, Dřímal, Kejchal, Šmudla, Rejpal a Prófa spokojeně v Jupíwúdu a s pověřením královny Štastlíny dohlíželi nad pořádkem v království. Vše by bylo jako v pohádce, kdyby se na obzoru neobjevili zlí čarodějové Chmur a Hilda Mračounová, kteří se snaží svrhnout královnu a zmocnit se Jollywúdu.
Hodnocení:
53 %
Sledujte na:
ČT :D ČT :D Archív a všechna videa pořadů televize ČT :D online

Seznam epizod

Objevte novou dimenzi sledování televize. S Lepší.TV můžete sledovat online vysílání 103 TV stanic živě nebo až 30 dní zpětně.
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski