Reklamy na Primě? Bohužel...
Přetáčení reklam stanic TV Prima bylo doposud možné při sledování pořadů z archívu nebo nahraných pořadů. Od 1. 6. 2022 se ale tato možnost kvůli nařízení samotné Primy ruší. Podnikli jsme proto kroky a udělali sledování stanic TV Prima o něco komfortněji i bez možnosti přetáčení reklam. Lepši.TV je navíc téměř jediná, která automaticky reklamní bloky u zpětného sledování zkracuje. Navíc nabízí i možnost sledování zpětného vysíláni zcela bez reklam.
Reklamy zůstanou,
ale jsou kratší
Tuto vychytávku spouštíme všem uživatelům automaticky. Při přehrávání nahraných pořadů nebo pořadů z archívu, Vám od 1. 6. 2022 pustíme upravený reklamní blok, který je kratší oproti tomu, který byl odvysílán v živém vysílání. Je to sice malá útěcha, ale věříme, že to alespoň z části zmírní nepříjemnosti vytvořené ze strany Primy.
Běžné řešení
Lepší.TV s kratšími reklamními bloky
Za poplatek,
ale zcela bez reklam
Připravili jsme si pro Vás také možnost, kompletního a navíc automatického přeskakovaní reklam. Cokoli na stanicích Primy sledujete, sledujete bez přerušení od začátku až do konce. Reklamní bloky se bez Vašeho zásahu automaticky přeskakují a Vy si tak jen užíváte ničím nerušenou televizní zábavu. Tato možnost je zpoplatněna částkou 59 Kč / měsíc.
Běžné řešení
Lepší.TV s kratšími reklamními bloky
Běžné řešení
Lepší.TV s funkcí automatického přeskočení reklam
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina