20 000 rádií kdykoliv a kdekoliv? Není problém!

Rádio nabízí obrovské možnosti filtrování od desítek nejrůznějších žánrů, přes jazyky až po země, ve kterých se stanice vysílá. Posluchač si tak může zvolit třeba anglické rockové stanice a u svých oblíbených písniček trénovat zároveň i znalost jazyka. Když navíc najde stanici, která ho opravdu baví, může pomocí vypsaných filtrů jednoduše najít nespočet podobných. A proto i lidé, kteří doposud znali jen hrstku českých stanic, mohou nyní prozkoumat zcela nový vesmír rádií ze všech koutů světa. Poslouchání rádia navíc není omezeno pouze na jednoho uživatele, a tak může v jeden okamžik poslouchat přes jeden účet na více zařízeních klidně celá rodina.

Pro zjednodušení lze také jakékoliv stanice vložit do sekce oblíbené a samozřejmostí je rovněž možnost vyhledávání a výpis posledních spuštěných stanic. Poslední funkcí je pak nastavení vypnutí rádia za zvolenou dobu.

Prostředí rádia je intuitivní, jednoduché a funguje ve všech podporovaných zařízeních, tedy v počítači, na mobilu a tabletu, ve Smart TV nebo na Lepší.TV boxu. Přehrávání rádii navíc Lepší.TV zvládá i na 20x pomalejším internetu, než potřebuje pro přehrávání pořadů. 

Pokud využíváte službu Video Pass, je třeba zbystřit. Služba totiž nepokrývá i přehrávání rádii, protože jej streamujeme přímo z webů poskytovatele. 

14.6.2019
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Українська Українська