Lepší.TV HBO
Vyhrajte lepší léto!
Připravili jsme pro vás soutěž o skvělé ceny! Reproduktory k televizi se zvukem jako v kině, úžasné filmové předměty, bezdrátové repráčky, stavebnice pro děti a mnoho dalšího.

1. cena

Reproduktory Sony, batoh The Last of Us, pyžamo And Just Like That, spacák, Kilpi pánská vesta Až po uši, kšiltovka, klíčenka

2. cena

Velký bezdrátový reproduktor Sony, župan And Just Like That, kufr, tepláky, termoska, kšiltovka, klíčenka

3. cena

Malý bezdrátový reproduktor Sony, mikina, zástěra Až po uši, deštník, plecháček Love&Death, kšiltovka, klíčenka

4. cena

Stavebnice pro děti Paw Patrol, mikina The Last of Us, kšiltovka, DVD Až po uši, kniha Mělas to vědět, klíčenka, přívěšek na klíče
Jak vyhrát?
Jediné, co k výhře potřebujete je mít předplacenou službu Lepší.TV společně s balíčkem HBO. Pokud Lepší.TV ještě nemáte, vůbec to nevadí! Rozhodně se máte na co těšit. Získáte s ní totiž 153 televizních stanic a plno super funkcí. Sledování pořadů až 100 dní zpětně, neomezené nahrávání nebo obrovskou videotéku bez příplatku.
.1. Mějte Lepší.TV
i balíček HBO
.2. Zaregistrujte se
do soutěže
.3. Vyhrajte
perfektní ceny
Soutěžíme do 31. 8. a o případné výhře vás budeme informovat na e-mail uvedený v registraci níže.
Registrace do soutěže
Pro registraci do soutěže je nezbytné mít aktivní účet ke
službě Lepší.TV + aktivní balíček HBO.

Nekončící televizní zábava za bezkonkurenční cenu

Objevte moderní způsob sledování televize, který už nebudete chtít měnit. S Lepší.TV totiž zažijete volnost, jako nikdy předtím. Za bezkonkurenční cenu získáte až 153 stanic až 100 dní zpětně. Užívejte si spoustu stanic, 4 444 filmů a funkce, které byste si přáli mít už dávno. A nejlepší je, že je to vše bez závazku!
Chci Lepší.TV + HBO
a soutěžit o skvělé ceny

Filmové trháky, exkluzivní seriály i originální produkce HBO

Vše bez reklam a s možnosti českého i originálního znění. Se stanicemi HBO, HBO 2, HBO 3, Cinemax a Cinemax 2 máte vždy k dispozici to na co máte chuť. Videotéka Max navíc přináší kompletní obsah HBO na jednom místě. Sledujte filmy, které zrovna byly v kinech, kompletní série kultovních seriálů nebo dechberoucí dokumenty.
Chci HBO zdarma
a soutěžit o skvělé ceny
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina