Recenze a zkušenosti s Lepší.TV

Na základě velkého množství recenzí v médiích a pozitivních ohlasů našich uživatelů jsme pro Vás vytvořili tuto stránku. Můžete si prohlédnout zkušenosti uživatelů a také si přečíst nezávislé recenze Lepší.TV z mnoha webů.

Lepší.TV umožňuje moderní sledování televize přes internet a nabízí následující výhody: nejnižší cena na trhu, neomezené nahrávání pořadů, zhlédnutí pořadů až 30 dní zpětně, pauza a přetáčení během vysílání, 153 stanic včetně prémiových v základní ceně, jednoduché ovládání. A také sekci "To nejlepší z TV" s více než 4 264 nejlepšími filmy, seriály, dokumenty a pořady pro děti.

Lepší.TV funguje v televizi, mobilu, tabletu i ve Vašem počítači.

Všechno, co mám ráda

Hana z pořadu „Všechno, co mám ráda“ si udělala průzkum internetových televizí a rozhodla se pro Lepší.TV. Ve videu se dozvíte, proč jsme právě my ta lepší volba, díky čemu se Hana přestala stresovat a na co se těší s Lepší.TV hlavně přes Vánoce.

Bijek má na Lepší.TV jednoznačný názor

"Hele, nevím co tady řešíte. Já mám lepší.tv ne pro ten název, ale pro to, že mi naprosto vyhovuje. Běží na všech platformách a je to levné. Každý další stream stojí 99 Kč. Máte nějaký lepší návrh? Mí rodiče a tchyně na to nejdříve čučeli, pak řekli, že to nepotřebují, pak to vyzkoušeli. No a pak řekli: Čemu si mi to ty můj synku do té chytré televize nenainstaloval dřív. Nevím co máte jako ustálené zvyklosti, ale já si tu moju Lepší.TV pustím na noťasu v mé pergole, bo tam mám WiFi, a i u splavu na řece Moravici bo tam mám LTE a pořádná firemní data v mobilu."

Vlastní slova spokojené klientky♥ (uživatel bezdekova.dominika)

Jsem uplne nadsena ze sluzeb lepsi.tv. Televize bezi bez jedineho zadrhelu, aplikace na tv je intuitivni, pamatuje si napr. co jste sledovali a automaticky nabizi dalsi dil. Prehravani z archivu funguje skvele a tesi me, ze se zobrazuje nahled pri pretaceni - takze presne vite, kdy konci reklama. Super je taky nabidka radii - a to vcetne zahranicnich (i USA). Nevim, proc jsem tak dlouho vahala a rozcilovala se s jinou konkurencni televizi... diky moc za tuto skvelou moznost! (Sleduji ze zahranici, samozrejme mam trvale bydliste v CR, jak pozaduje legislativa ;)))

Jan Bendig o Lepší.TV

Naši Lepší.TV si oblíbil známý český zpěvák Jan Bendig. Honza už nějaký ten pátek naši službu využívá a je moc spokojen. Na svém instagramovém účtu se podělil o své dojmy. Co o nás napsal?


"Internetovou televizi Lepší.TV už několik měsíců s velkou spokojeností používám i já. Jen za 199,- Kč měsíčně na vás čeká velké množství televizních stanic a až 100 dní vysílání můžete sledovat zpětně. Takže odpadá to stresující dobíhání domů před začátkem vaší oblíbené show. Můžete si ji pustit kdykoliv a kdekoliv se vám to bude hodit. V ceně je i videotéka s tisícovkou filmů, pohádek nebo i dokumentů. (...) Tak vzhůru do toho a hezky se s Lepší.TV pobavte u sledování vašich oblíbených pořadů."

smartmania.cz - recenze Lepší.TV

Pokud si chcete nějaký pořad uložit na později, můžete využít funkce neomezeného nahrávání. Navíc není nutné být doma u televize, záznam snadno aktivujete přímo z mobilní aplikace. Nahraný pořad následně najdete v nabídce Mé nahrávky, kde bude dostupný po dobu 30 dní. Příjemné je, že počet nahraných pořadů není nijak limitován.

digitalportal.sk - test TV boxu

Pokiaľ hodnotíme LepšiaTV, služba sa nám páči a odporúčame ju. Testovaná služba je veľmi jednoduchá a na jej sledovanie stačí iba internetové pripojenie. Medzi zaujímavé prvky patrí televízny archív. Výhodu služby vidíme v tom, že z archívu si možno pozrieť záznam pri vyššom balíku 30 dní spätne, čo je podľa nás veľmi dobré vzhľadom ku konkurencii, ktorá ponúka väčšinou iba 7-dňový archív. 

medialne.etrend.sk

123Martin456: „Nedávno jsem narazil na reklamu na Lepší.TV a protože mě zaujala, rozhodl jsem se to vyzkoušet. Po zapojení a spuštění jsem byl velmi mile překvapen. Spousta stanic, je možné si jednotlivé seriály a filmy zastavovat, nahrávat, přetáčet a zpětně pouštět. Mám Lepší.TV teprve chvíli ale již teď jsem nadmíru spokojen a mohu to všem jen doporučit.“

Může být Vaše za 1 Kč
Objevte způsob sledování televize a filmů, který už měnit nebudete. S Lepší.TV totiž zažijete volnost, jako nikdy předtím. Zkuste na 10 dní za 1 Kč 153 stanic, až 100 dní zpětně, obrovskou videotéku s více než 4 264 filmy a funkce, které byste si přáli mít už dávno. Poté může být Vaše už za 139 Kč měsíčně a samozřejmě bez jakýchkoli závazků.
  Slovensko Slovensko   Irsko Irsko   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko   Ukrajina Ukrajina