Watch movie
Svědectví mrtvých očí
online

Film Svědectví mrtvých očí
  Trailer  for movie Svědectví mrtvých očí
Watch movieSvědectví mrtvých očí HD online . Try Lepší.TV for 1 Kč for 10 days without commitment. Order Lepší.TV and watch 2 330 movies over the Internet on your TV or computer and 153 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in1 Kč!

Movie information

Profesor Horáček je finančním expertem podniků zahraničního obchodu a přednáší na vysoké škole, jeho žena Hedvika pracuje jako redaktorka v nakladatelství. Žijí si nad poměry, nejen díky svým profesím, ale také díky dědictví po bohatém Hedvičině otci. Žena však netuší, že Horáček má mladou milenku, jejich podnájemnici Danielu. Když se Horáček rozhodne rozvést, Hedvika to odmítne, ztropí hysterickou scénu a nakonec při autonehodě způsobí smrt mladé stopařky. Přemluví manžela, aby z místa nehody ujeli. Muž jí vyhoví, avšak netuší, že ho žena vyfotografovala, když táhl mrtvolu do křovin. Rozhodne se proto pro radikální řešení. Jenže jeho podezřelého chování si už nějakou dobu všímá Hedvičin strýc, penzionovaný kriminalista Václav Gaudl…

Genre: Crime
Directed by: Otakar Fuka
Starring: Jirí Adamíra (Horáček), Slávka Budínová (Horáčkova žena Hedvika), Daniela Klichová (Milenka Daniela), Vladimír Smeral (Kriminalista Gaudla), Josef Bek (Berdych), Valérie Kaplanová (Paní Skuhrovcová)
Country: Czechoslovakia
Year: 1971
Score: 66 %
Play this program broadcasted on channel ČT1 at 17.9.2023 21:57
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine