Watch movie
Poklad byzantského kupce
online

Film Poklad byzantského kupce
Watch moviePoklad byzantského kupce HD online . Try Lepší.TV for 1 Kč for 14 days without commitment. Order Lepší.TV and watch 2 393 movies over the Internet on your TV or computer and 147 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in1 Kč!

Movie information

Detektivní příběh, v němž se vše točí kolem starodávného pokladu z devátého století, považovaného za zničený v době druhé světové války, se odehrává v archeologickém prostředí. Jeho hlavní postavou je vedle kapitána Exnera, vyšetřujícího podivnou vraždu, spáchanou na půdě vědeckého ústavu, mladá studentka UMPRUM Kamila Housková, která zjistí, že poklad nebyl zničen, ale s největší pravděpodobností ukraden. Bystrá dívka pokračuje proti vůli kapitána Exnera v pátrání po pokladu a přivede vyšetřovatele na stopu, dokazující souvislost mezi ztraceným pokladem a zavražděnou ženou.

Genre: Crime, Comedy
Directed by: Ivo Novák
Starring: Jiří Vala (Michal Exner - Captain SNB), Gabriela Vránová (Kamila Housková - student), Jirí Sovák (Dr. Soudek - archaeologist), Lubomír Lipský (Hudec - redactor), Vladimír Smeral (Prof. Alinger - Director of Archaeological Institu), Jan Libícek (Vlcek - in
Country: Czechoslovakia
Year: 1967
Score: 76 %
Play this program broadcasted on channel CS Film at 30.3.2023 20:00
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська