Film
Nejlepší ženská mého života

Film Nejlepší ženská mého života
  Trailer  for movie Nejlepší ženská mého života
This show is currently not available for LEPŠÍ.TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 158 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Try Lepší.TV for 1 Kč for 10 days without commitment. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 1 Kč !

About movie: Nejlepší ženská mého života

Čtyřicetiletý úředník Láďa udělal v životě jedinou chybu. Rozešel se se svou první manželkou Jiřinou, "nejlepší ženskou svého života", aby si mohl vzít o mnoho let mladší Martu, k níž ho přitahovaly fyzické přednosti. Jako manželka se však Marta ukázala nepříliš vhodná, protože vůbec nedokáže hospodařit s penězi. Láďův úřednický plat jí rozhodně nestačí. A to je příčina, proč se Láďa rozhodne naplánovat a provést největší podvod století. Vydá se do zapadlého městečka, kde si vyhlédl oběť. Starého popleteného a nervózního poštmistra. I když tu místo něj najde mladou energickou ženu (starého muže odvezli do nemocnice), rozhodne se v plánu pokračovat. Netuší, že to není jediná překážka, která jej čeká.

Genre: Comedy, Crime
Directed by: Martin Fric
Starring: Jirí Sovák (Láďa), Milena Dvorská (Kaplanová), Jarmila Smejkalová (Jiřina), Iva Janzurová (servírka Blanka), Ivanka Devátá (Marta), Cestmír Randa (Kadeřábek)
Country: Czechoslovakia
Year: 1968
Score: 73 %
Broadcasted on: CS Film
Station available in packages: CLASSIC (7 days catch-up), MAX (7 days catch-up)
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine