Watch movie
Postřižiny
online

Film Postřižiny
  Trailer for movie Postřižiny Trailer
Watch moviePostřižiny HD online . Try Lepší.TV for 1 Kč for 14 days without commitment. Order Lepší.TV and watch 2 388 movies over the Internet on your TV or computer and 147 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in1 Kč!

Movie information

Správce pivovaru Francin si někdy připadá jako štvanec. Chtěl by se co nejvíc zavděčit správní radě podniku, aby si uchoval místo, a současně touží po klidném štěstí se svou krásnou ženou Maryškou. A právě Maryška je pro něj kámen úrazu. Vášnivá milovnice života příliš nedbá na společenské konvence, na druhé straně ji ale všichni členové správní rady zbožňují, Francin tedy neví, jak zakročit. A do toho se k nim ještě nastěhuje jeho ukřičený bratr Pepin, jehož nápady na Maryšku působí jako magnet! Ti dva spolu vyvádějí věci, že by se pan správce radši neviděl...

Genre: Comedy
Directed by: Jirí Menzel
Starring: Magda Vásáryová (Maryška), Jirí Schmitzer (Francin), Jaromír Hanzlík (Pepin), Rudolf Hrusínský (Dr. Gruntorád), Petr Cepek (Pán de Giogi), Oldřich Vlach (Růžička)
Country: Czechoslovakia
Year: 1980
Score: 80 %
Play this program broadcasted on channel ČT1 at 27.12.2022 21:45
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська