Watch
Dofus: Kerubovy poklady
online

Dofus: Kerubovy poklady
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 132 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 199 Kč !

Program information

Joris je mladý chlapec, který žije v hlavním městě magického světa známého jako Bonta. Zde se o něj stará jeho poručník Kérubim Crépin a chlapec zažívá spoustu dobrodružství se svou nejlepší kamarádkou Lilotte. Joris sní o svých rodičích, které nikdy nepoznal a zároveň je velkým fanouškem zdejšího sportu zvaného Gobbowl. Největší hvězda tohoto sportu, mladý Khan Karkass, pořádá ve městě speciální akci, na které mladý Joris nemůže chybět, a to i za cenu, že opustí obchod, který mu jeho poručník svěřil. A tak začíná největší dobrodružství v Jorisově životě, během kterého se seznámí se svým idolem a dokonce i zjistí vše o svém původu. Zatímco Joris utíká vstříc svému osudu, Kérubim se tajně setkává s mladou dívkou Bakarou, která mu oznamuje, že se znovu objevila nejobávanější čarodějka Julith. Kérubin jediný ví, co to znamená a jaké je spojení mezi ní a Jorisem..

Genre: Animation, Adventure, Fantasy
Starring: Said Amadis (God Ecaflip 4 episodes, 2013), Sauvane Delanoë (Joris 1 episode, 2013), Sébastien Desjours (Indie Delagrandaventure 1 episode, 2013), Jean-Claude Donda (Kerubim Crepin 1 episode, 2013), Michel Mella (Tortue Brutale 1 episode, 2013), Gilles Morvan (Bob de Bonta 1 episode, 2013)
Screenplay: Tom Gobart, Olivier Gusa
Country: France
Year: 2013
Score: 79 %
Play this program broadcasted on channel ČT :D at 16.8.2021 11:10
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia