John C. Reilly

actor|producer|scriptwriter
John C. Reilly - Dark Water
John C. Reilly - Dark Water
Born: 24.5.1965, Chicago, Illinois, USA (58 years)
Height: 188 cm
Birthname: John Christopher Reilly
V našich kinech se vedle Dokonalé bouře objeví ještě ve filmu Paula Thomase Andersona Magnólie. Před tím hrál ve snímku ze sportovního prostředí Kevina Costnera For Love of the Game a ve válečném dramatu Tenká červená linie ( nominace na Oscara).

Diváci si ho poprvé všimli v jiném Andersonově filmu - Hříšné boogie, kde hrál porno hvězdu Reeda Rothchilda. S tímto režisérem se ovšem znají už od dob jeho debutu - snímku Hard Eight, kde hrál spolu s Gwyneth Paltrowovou. Díky jeho fyziognomii obsahuje Reillyho filmografie výrazné, nezřídka záporné postavy, jako je například hledaný zločinec Terry usilující o život Meryl Streepové v Divoké řece.

Z dalších Reillyho filmů jmenujme drama Co žere Gilberta Grapea nebo filmy jako Dolores Claiborneová, Nejsme žádní andělé, Stav milosti, Hoffa a Oběti války. More

V průběhu natáčení filmu Reilly zjistil, že má k příběhu osobní vztah protože jeho praprapradědeček byl rybářem lovícím ve stejných vodách jako posádka lodi Andrea Gail. Less
Play movies and series starring John C. Reilly wherever and whenever you want. Order LEPŠÍ.TV and watch 2 300 of movies and 153 TV stations over the Internet on your TV, mobile phone, or computer with up to 100 daily archive and unlimited recording. Have fun with LEPŠÍ.TV for 229 Kč!

movies and series starring John C. Reilly ready for playback:

  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine