Watch movie
Teorie tygra
online

Film Teorie tygra
  Trailer  for movie Teorie tygra
Watch movieTeorie tygra HD online . Try Lepší.TV for 1 Kč for 10 days without commitment. Order Lepší.TV and watch 2 524 movies over the Internet on your TV or computer and 158 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in1 Kč!

About movie: Teorie tygra

Jan se po dobrovolné smrti svého tchána, kterého již opustila síla žít, ocitá na životní křižovatce. Tchyně rozhodovala o životě svého muže, a dokonce určila i to, jak bude probíhat jeho pohřeb. Jan si je jistý, že on a jeho žena Olga směřují ke stejnému vyústění. Připomene si minulost, kdy o svém životě rozhodoval sám a měl vlastní sny, a rozhodne se žít znovu se sebeúctou a svobodně. Touží znovu převzít vládu nad svým osudem a řešením je pro něj únik z dosavadního světa. Paralelně sledujeme také příběhy Janových vdaných dcer Olinky a Alenky a jeho zeťů Erika a Pepíka.

Genre: Comedy, Drama
Directed by: Radek Bajgar
Starring: Jiří Bartoska (Jan), Eliška Balzerová (Olga), Táňa Vilhelmová (Olinka), Tatiana Vilhelmová (Constable), Jirí Havelka, Jakub Kohák (Josef)
Country: Czech Republic
Year: 2016
Score: 71 %
Play this program broadcasted on channel ČT1 at 12.3.2024 20:10
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine