Watch movie
Probudím se včera
online

Film Probudím se včera
  Trailer for movie Probudím se včera Trailer
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 144 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Try Lepší.TV for 1 Kč for 14 days without commitment. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 1 Kč !

Movie information

Komedie s originální zápletkou, v níž si věčně svobodný profesor češtiny, díky třídnímu srazu uvědomí, že nejvíce kdy miloval spolužačku Elišku. Tehdy v sedmnácti letech, nenašel odvahu ji říct , že jí má rád a ona se pak navždy vytratila z jeho života. Petrovi se naskytne jedinečná šance, vrátit se do svých studentských let, do června 1989, kdy chodil do třeťáku, a napravit, co promeškal. Jenže zahrávat si s časem není jen tak. Návraty nejsou nikdy snadné. Petr se dostává do změti komplikací a průšvihů, které naštěstí řeší s vtipem, nadhledem a drzostí, jakou dobře zná od svých vlastních studentů. Postačí však tyhle zbraně na to, aby přesvědčil Elišku o svých citech a získal její lásku?

Genre: Comedy
Directed by: Miloš Smídmajer
Starring: Jiří Mádl (Petr Kovář 18), Filip Blazek (Petr Kovář 40), Eva Josefikova (Eliška Rybanská 18), Martina Preissová (Eliška Rybanská 40), Martina Preissová (Eliska 40), Ljuba Krbová (matka Petra)
Screenplay: Lumír Holčák
Country: Czech Republic
Year: 2012
Score: 70 %
Play this program broadcasted on channel Nova Cinema at 26.10.2022 20:00
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська