Watch movie
Nejlepší člověk
online

Film Nejlepší člověk
  Trailer for movie Nejlepší člověk Trailer
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 144 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Try Lepší.TV for 1 Kč for 14 days without commitment. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 1 Kč !

Movie information

Pětice jsou klidné ospalé hnízdo, žije se tam počestně a spořádaně bez přílišného vzruchu. To ovšem platí jen do chvíle, kdy na místní poštu dorazí balíček ze Švýcarska. Je označen jako cenná zásilka nemalé hodnoty a určen nejlepšímu člověku z Pětic. Poštmistr Plíšek ho nehodlá vydat jen tak ledaskomu - dokud se neprokáže, kdo je oním vyvoleným, balíček zůstane v úschově na jeho úřadě. Jak ale vyhledat oprávněného adresáta, když je zde náhle přímo zástup kandidátů? Městská rada hlasuje jako jeden muž - ale každý radní pro sebe. Mezi těmi důstojnými pány se dokonce strhne rvačka! Městečko je rázem vzhůru nohama...

Genre: Comedy
Starring: Vlasta Burian (Cenek Plísek), Stanislav Neumann (Choura), Václav Vydra (Mayor Bublich), Felix Le Breux (Architect Kopr), Miloš Kopecký (Kýla lékárník), Josef Hlinomaz (Farmer Halaburda)
Country: Czechoslovakia
Year: 1954
Score: 68 %
Play this program broadcasted on channel Seznam.cz TV at 22.8.2022 20:15
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська