Watch movie
Na kolejích čeká vrah
online

Film Na kolejích čeká vrah
  Trailer for movie Na kolejích čeká vrah Trailer
Watch movieNa kolejích čeká vrah online . Order Lepší.TV and watch 1394 movies over the Internet on your TV or computer and 133 television stations with up to 30 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in199 Kč!

Movie information

Český kriminální film o velké vlakové loupeži a výbuchu na 201. kilometru. V rychlíku odjíždějícím z Prahy je přepravována velká zásilka bankovek. Velitelem ozbrojeného doprovodu je poručík Lenk, který také jako jediný přežije explozi poštovního vagónu, která má zamaskovat loupež bankovek. Případu se ujímá major Kalaš se svým mladým asistentem Karlíčkem. Několik kilometrů před místem katastrofy kriminalisté objeví mrtvolu mladé dívky Anny Halamové, která se stala náhodným svědkem loupeže a proto musela zemřít. Kriminalisté pomalu postupují vpřed a objasňují události na trati. Přestože se prvotní podezření proti raněnému Lenkovi ukazuje mylné, cesta k pravým pachatelům a muži, který stál v pozadí celé loupeže, je ještě dlouhá.

Genre: Thriller, Crime
Directed by: Josef Mach
Starring: Josef Langmiler (MUDr. Urban), Jaroslav Moucka (Loubal), Oldřich Velen (Trojan), František Nemec (Sláma), Oleg Reif (Tondl), Jaroslav Mares (Vojtír)
Country: Czechoslovakia
Year: 1970
Score: 74 %
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia