Film
Na kolejích čeká vrah

Film Na kolejích čeká vrah
  Trailer  for movie Na kolejích čeká vrah
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 156 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Try Lepší.TV for 1 Kč for 10 days without commitment. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 1 Kč !

About movie: Na kolejích čeká vrah

Z pražského Hlavního nádraží vyjíždí na Moravu běžný rychlík, ovšem tentokrát se zvláštní zásilkou, kterou v poštovním voze hlídá stráž Veřejné bezpečnosti pod velením poručíka Lenka. Zásilku tvoří zbrusu nové bankovky, určené do oběhu. Během cesty však dojde na krátkém úseku trati ke dvěma tragickým událostem. Na 196. kilometru je zavražděna mladá žena, o pět kilometrů dál dojde k explozi poštovního vagonu. Případu se ujímá major Kalaš s mladým spolupracovníkem Karlíčkem. Prvním podezřelým je právě poručík Lenk, který výbuch jako jediný z ostrahy přežil. Ovšem záhy se ukáže, že Lenk zůstal naživu jen díky tomu, že jej skutečný pachatel omráčil, a že stopy k rozuzlení záhady vedou zpět do Prahy.

Genre: Crime, Thriller
Directed by: Josef Mach
Starring: Josef Langmiler (MUDr. Urban), Jaroslav Moucka (Loubal), Oldřich Velen (Trojan), František Nemec (Sláma), Oleg Reif (Tondl), Jaroslav Mares (Vojtír)
Country: Czechoslovakia
Year: 1970
Score: 68 %
Broadcasted on: CS Film
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine