Watch movie
Na kolejích čeká vrah
online

Film Na kolejích čeká vrah
  Trailer for movie Na kolejích čeká vrah Trailer
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 144 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Try Lepší.TV for 1 Kč for 14 days without commitment. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 1 Kč !

Movie information

Český kriminální film o velké vlakové loupeži a výbuchu na 201. kilometru. V rychlíku odjíždějícím z Prahy je přepravována velká zásilka bankovek. Velitelem ozbrojeného doprovodu je poručík Lenk, který také jako jediný přežije explozi poštovního vagónu, která má zamaskovat loupež bankovek. Případu se ujímá major Kalaš se svým mladým asistentem Karlíčkem. Několik kilometrů před místem katastrofy kriminalisté objeví mrtvolu mladé dívky Anny Halamové, která se stala náhodným svědkem loupeže a proto musela zemřít. Kriminalisté pomalu postupují vpřed a objasňují události na trati. Přestože se prvotní podezření proti raněnému Lenkovi ukazuje mylné, cesta k pravým pachatelům a muži, který stál v pozadí celé loupeže, je ještě dlouhá.

Genre: Thriller, Crime
Directed by: Josef Mach
Starring: Josef Langmiler (MUDr. Urban), Jaroslav Moucka (Loubal), Oldřich Velen (Trojan), František Nemec (Sláma), Oleg Reif (Tondl), Jaroslav Mares (Vojtír)
Country: Czechoslovakia
Year: 1970
Score: 73 %
Play this program broadcasted on channel CS Film at 22.12.2022 20:00
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська