Watch movie
Maratón
online

Film Maratón
  Trailer for movie Maratón Trailer
Watch movieMaratón HD online . Order Lepší.TV and watch 1 261 movies over the Internet on your TV or computer and 131 television stations with up to 30 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in199 Kč!

Movie information

Mladý pomocník v autodílně Youssoef navrhne, aby se všichni čtyři muži přihlásili na maraton a tak našli sponzora. Všichni souhlasí, a tak se Youssoef stane jejich koučem. Ze začátku jsou tréninky pouhou komedií. Kondice mužů, kteří kouří, pijí, jedí sladkosti a většinu dne hrají karty, je doslova příšerná. Také situace u nich doma není nijak růžová. Každý z nich má vlastní problémy. I přes podnětné vedení kouče Youssoefa se zdá, že muži nebudou schopni přísný tréninkový program dodržet. První opravdová zkouška, běh v Amsterdamu, dopadne katastrofálně. Když jim Youssoef promluví do duše, chlapi se nevzdají a běhu se začnou věnovat až fanaticky. Ale jak tak trénují na maraton, začíná být zřejmé, že v sázce je víc než jen osud autoopravny.

Genre: Comedy, Drama
Directed by: Diederick Koopal
Starring: Stefan de Walle (Gerard), Martin van Waardenberg (Leo), Marcel Hensema (Nico), Frank Lammers (Kees), Mimoun Oaďssa (Youssoef), Cynthia Abma (Jolanda)
Country: Netherlands
Year: 2012
Score: 74 %
Play this program broadcasted on channel Filmbox Stars at 16.5.2022 23:55
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia