Film
Jak básníkům chutná život

Film Jak básníkům chutná život
  Trailer  for movie Jak básníkům chutná život
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 156 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Try Lepší.TV for 1 Kč for 10 days without commitment. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 1 Kč !

About movie: Jak básníkům chutná život

Kendy se jako pomocný režisér vrací do rodného města natáčet s televizním štábem třináctidílný seriál, Štěpán Šafránek nastupuje po promoci na své první místo - na internu zdejší nemocnice. Jeho nepřizpůsobivost místním poměrům a smysl pro etiku zvoleného povolání však příliš nevyhovuje ostatním, už „zaběhnutým“ kolegům. Zatímco ti se škodolibě baví jeho horlivostí a zodpovědností, Štěpán má stále větší problémy s nadřízenými, až je nakonec přesunut na všemi odmítané místo venkovského obvodního lékaře. V Bezdíkově potkává novou, snad už trvalou a opětovanou lásku…

Genre: Comedy
Directed by: Dušan Klein
Starring: Josef Dielle (Mirecek), Karel Roden (Honza), Rostislav Kuba (Teacher Hájek), Josef Somr (Prof. Jecmen), Josef Vetrovec (Hospital director), Stanislav Aubrecht (Young actor)
Country: Czechoslovakia
Year: 1987
Score: 71 %
Broadcasted on: Seznam.cz TV
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine