Watch movie
Jak básníkům chutná život
online

Film Jak básníkům chutná život
  Trailer for movie Jak básníkům chutná život Trailer
Watch movieJak básníkům chutná život HD online . Try Lepší.TV for 1 Kč for 14 days without commitment. Order Lepší.TV and watch 2 512 movies over the Internet on your TV or computer and 144 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in1 Kč!

Movie information

Zatímco Kendy se jako pomocný režisér vrací do rodného města natáčet s televizním štábem třináctidílný seriál, Štěpán Šafránek, vybaven po promoci maminčinými radami, nastupuje na své první místo - na internu zdejší nemocnice. Jeho nepřizpůsobivost místním poměrům a smysl pro etiku zvoleného povolání však příliš nevyhovuje ostatním už "zaběhnutým" kolegům. Zatímco ti se škodolibě baví jeho horlivostí a zodpovědností, Štěpán má stále větší problémy s nadřízenými, až je nakonec přesunut na všemi odmítané místo venkovského obvodního lékaře. V Bezdíkově však potkává novou, snad už trvalou a opětovanou lásku, s níž se posléze rozhodne žít a pracovat v severních Čechách.

Genre: Comedy
Directed by: Dušan Klein
Starring: Josef Dielle (Mirecek), Karel Roden (Honza), Rostislav Kuba (Teacher Hájek), Josef Somr (Prof. Jecmen), Josef Vetrovec (Hospital director), Stanislav Aubrecht (Young actor)
Country: Czechoslovakia
Year: 1987
Score: 74 %
Play this program broadcasted on channel Seznam.cz TV at 15.11.2022 20:15
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська