Watch movie
Jak básníci neztrácejí naději
online

Film Jak básníci neztrácejí naději
  Trailer  for movie Jak básníci neztrácejí naději
Watch movieJak básníci neztrácejí naději HD online . Try Lepší.TV for 1 Kč for 10 days without commitment. Order Lepší.TV and watch 2 300 movies over the Internet on your TV or computer and 153 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in1 Kč!

Movie information

A comedy about the middle-age troubles which can be overcome only by humour or love.
Po smrti maminky se Štěpán musí rozhodnout, jak naloží se svým životem. Pracuje na smlouvu jako lékař u záchranky, jeho vztah s Ute léty zevšedněl, a ke všemu se k němu nastěhuje Kendy, který se právě rozvádí. Zpočátku je recese baví, ale když Štěpán potká v lékárně sympatickou Aničku, znamená to pro něj nový důvod k životu... Štěpán také nastupuje na místo ředitele místní nemocnice a pokouší se o její záchranu, ale rezignuje ve chvíli, kdy narazí na zkorumpovanou síť podvodníků a politiků. Vrací se k práci, která má pro něj smysl - k záchrance. Mezitím dochází k definitivnímu rozchodu s Ute, ale vinou nedorozumění mizí z jeho života i Anička... Štěpán se ji rozhodne za každou cenu najít...

Genre: Comedy
Directed by: Dušan Klein
Starring: Pavel Kríz (Stepán Safránek), David Matásek (Kendy), Michaela Badinková (Anicka), Tereza Brodská (Ute), Lukás Vaculík (Karas), Josef Somr (Prof. Jecmen)
Country: Czech Republic
Year: 2004
Score: 52 %
Play this program broadcasted on channel Filmbox at 2.12.2023 14:00
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine