Watch movie
Důvod k rozvodu
online

Film Důvod k rozvodu
  Trailer for movie Důvod k rozvodu Trailer
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 143 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 199 Kč !

Movie information

Hrdinou je hudební skladatel Pavel Bertl, nenapravitelný opilec a karbaník, který sice dokázal během několika let prohýřit celý rodinný majetek, současně je však nešťastný, když vidí svou manželku Helenu jak trpí jeho zhýralým životem. Aby ji zachránil, rozhodne se jí poskytnout pádný důvod k rozvodu a na radu advokáta se na pár dní ubytuje v horském hotelu s cizí ženou. K tomu účelu advokát angažuje nezaměstnanou artistku Anny Plavcovou, které tím ovšem nemálo zkomplikuje život, protože se právě zakoukala do úspěšného kouzelníka Skály, který se chystá vystupovat ve stejném hotelu, kde má Anny s Bertlem sehrát milostný páreček na záletech.

Genre: Comedy
Directed by: Carl Lamac
Starring: Anny Ondrá (Anny Plavcova), Oldřich Nový (Pavel Bertl), Adina Mandlová (Helena), Filip Balek-Brodský (Cashier), Alfred Bastýr (Visitor), František Cerný (Headwaiter at the Orli Boude)
Country: Czechoslovakia
Year: 1937
Score: 76 %
Play this program broadcasted on channel ČT1 at 29.5.2022 06:25
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia