Watch movie
Čtyři vraždy stačí, drahoušku
online

Film Čtyři vraždy stačí, drahoušku
  Trailer for movie Čtyři vraždy stačí, drahoušku Trailer
Watch movieČtyři vraždy stačí, drahoušku HD online . Try Lepší.TV for 1 Kč for 14 days without commitment. Order Lepší.TV and watch 2 500 movies over the Internet on your TV or computer and 144 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in1 Kč!

Movie information

George Camel přednáší literaturu na maloměstské škole, v soukromí vede zcela spořádaný, nevzrušivý život. A právě tomuto nenápadnému, spíš bázlivému člověku se jednoho dne náhodně dostane do ruky šek na milion dolarů. Drahocenného papírku se chtějí zmocnit hned dvě zločinecké bandy, a obě se také nastěhují do domu, kde v podnájmu bydlí George. Pan učitel náhle na každém kroku naráží na mrtvolu, kolem něj zuří nemilosrdná válka gangů. Nestačí koukat, co se to s ním děje - vždyť o něj dokonce jeví zájem krásné ženy, a na to rozhodně není zvyklý...

Genre: Comedy
Directed by: Oldřich Lipský
Starring: Lubomír Lipský (George Camel), Jiřina Bohdalová (Sabrina), Iva Janzurová (Kate šéfová gangu), Marie Rosulková (Harringtonová), Josef Hlinomaz (Gogo), Jan Libícek (policejní důstojník Brooks)
Country: Czechoslovakia
Year: 1970
Score: 77 %
Play this program broadcasted on channel Seznam.cz TV at 13.12.2022 20:15
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська