Watch
Rychlý jako vítr
online

Rychlý jako vítr
  Trailer for Rychlý jako vítr Trailer
Watch Rychlý jako vítr online or choose from hundreds of stories and movies. Have fun with the whole family with your favorite fairy tales, series and children's shows. Additionally, watch 143 TV stations , including unlimited uploads, video library , and view up to 100 days retroactively. Make yourself and your little ones happy at 199 Kč per month.

Program information

Sny o letním táboře se rozplynuly! Čtrnáctiletá Mika ve škole propadla, a tak ji nyní rodiče trestají tím, že musí strávit léto učením, a to v hřebčinci své přísné babičky. Mika ale u babičky kromě Sama, kluka, který pomáhá u koní a nedokáže z ní spustit oči, objeví i jiného velice zajímavého tvora. Je to Vichr, divoký a svéhlavý hřebec, s kterým nic nepořídí ani taková talentovaná krasojezdkyně, jako je Michelle, nebo babička. Kůň se prostě nedá zkrotit. Mika se rozhodne, že přesto zkusí štěstí a v noci se vkrade do Vichrovy stáje. Tak začne neobvyklé přátelství dívky a koně. Mika zjistí, že se s každým koněm dokáže dorozumět. Povede se jí díky této nově poznané schopnosti Vichra zkrotit?

Genre: Adventure, Family
Directed by: Katja von Garnier
Starring: Detlev Buck (Dr. Anders), Cornelia Froboess (Mika's grandmother), Hanna Höppner (Mika), Nina Kronjäger (Mika's mother), Marvin Linke (Sam), Frank Michael Pretzel
Country: Germany
Year: 2013
Score: 68 %
Play this program broadcasted on channel ČT :D at 6.8.2022 09:20
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia