Nekonečný příběh 2

Nekonečný příběh 2
  Trailer for Nekonečný příběh 2 Trailer
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 151 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Try Lepší.TV for 1 Kč for 10 days without commitment. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 1 Kč !

Program information

Opět se vrací chlapec Bastien se svými přáteli - létajícím drakem s podobou psa Falkem a chlapcem - válečníkem Atrejem. Znovu se pomocí kouzelné knihy dostává do říše Fantazie, která je ve velmi špatném stavu. Chátrá a její obyvatelé i vládkyně ve Slonovinové věži jsou ohroženi neustálým zmenšováním zásob snů a pohádek ze světa lidí. Bastien se stává jejich poslední nadějí na záchranu. Toho si je vědoma i zlá čarodějnice, která se snaží chlapce zbavit jeho síly a přimět ho, aby si přál splnit co nejvíce přání. S každým takovým přáním totiž zmizí z Bastienovy paměti jedna vzpomínka. Po mnoha dobrodružstvích zbývají poslední dvě přání. Bastien, který si uvědomil, jaké nebezpečí všem hrozí, pomocí jednoho přání zachrání život Atrejovi a posledním obdaří čarodějnici laskavým srdcem. Její slzy poté zbaví Fantazii jejího prokletí a Bastien se může vrátit zpět do světa lidí.

Orig. title:

The NeverEnding Story II: The Next Chapter / Die Unendliche Geschichte 2 / Unendliche Geschich

Directed by: George Miller
Starring: Jonathan Brandis (Bastian), Kenny Morrison (Atreyu), Clarissa Burt (Xayide), John Wesley Shipp (Barney), Martin Umbach (Nimbly), Alexandra Johnes (Childlike Empressová)
Screenplay: Michael Ende, Karin Howard
Country: USA, Germany
Year: 1990
Score: 57 %
Broadcasted on: Prima MAX
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Українська Українська