Watch show
Záchranáři
online

Series Záchranáři
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 145 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 199 Kč !

Series information

Jednotlivé příběhy divácky atraktivního televizního seriálu Záchranáři dávají nahlédnout do života mužů, záchranářů horské služby, kteří denně nasazují své vlastní životy, pro záchranu obětí hor. Autenticita vyprávění těchto příběhů ze současnosti je dělá přitažlivými, zajímavými a uvěřitelnými. Pro natáčení, dramatických příběhů záchranářů, využili tvůrci prostředí méně známých lokalit Vysokých Tater, které vytváří atraktivní kulisu seriálu. Hlavními hrdiny seriálu jsou profesionální i dobrovolní členové záchranné horské služby. K největším osobnostem patří Tibor a Peter, známí jako nerozluční kamarádi. Mezi záchranáře by rád patřil i horský nosič přezdívaný Ťava, ale opět se mu jeho přání nesplní: nový člen přichází z Bratislavy a jmenuje se Martin. Zúčastňuje se první záchranné akce, při které je hned konfrontován s krutostí hor.

Directed by: Vladimír Michálek
Starring: Dušan Szabo (Tibor), Ivan Martinka (Peter), Luboš Kostelný (Martin), Ľubomír Paulovic (Constable), Zuzana Stivínová (Constable), Zuzana Fialová (Constable)
Screenplay: Jiří Krizan
Year: 2005
Score: 50 %
Play this program broadcasted on channel ČT1 at 14.7.2022 12:30
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська