Watch show
Dobrá čtvrť
online

Series Dobrá čtvrť
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 136 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 199 Kč !

Series information

Poslední srpnové ráno je plné slunce. Pro osmnáctiletou Zuzanu ale nemůže být smutnější. Spolu s rodiči a malými brášky se právě dnes stěhuje z honosné vily, kde prožila celé své dětství. Opouští nejlepší kamarády Káťu a Honzu, ještě naposledy si prohlíží zahradní altánek, aby si uchovala v paměti svůj holčičí ráj a pak už odjíždí z dobré vilové čtvrti rovnou na sídliště, do stísněného panelového bytu. Těsně před odjezdem se ve dveřích svého bývalého domova míjí s novým majitelem vily a jeho synem Michalem, které Zuzana pochopitelně vnímá jako nepřátele. Netuší, že s tímhle protivným klukem se znovu setkají už druhý den. Ve stejném gymnáziu, ve stejné maturitní třídě mají společně strávit celý školní rok. Že to bude docela peklo, je jasné od okamžiku, kdy Michal předstoupí před své spolužáky. Na prvním mejdanu k oslavě Katčiných narozenin dostává pokušitel svou první příležitost.

Genre: Thriller, Drama
Directed by: Karel Smyczek
Starring: Marta Issová (Katka Erhartová 22 episodes 2005-2008), Anna Kulovaná (Zuzana Haselbachová 22 episodes 2005-2008), Premysl Boublík (Michal Koren 22 episodes 2005-2008), Jana Preissová (trídní profesorka Svobodová 22 episodes 2005-2008), Vilma Cibulková (Mic
Screenplay: Lucie Konasova
Country: Czech Republic
Year: 2008
Score: 67 %
Play this program broadcasted on channel ČT1 at 28.3.2022 23:35
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia