Paul Walker

actor|producer
Paul Walker - Joy Ride
Paul Walker - Joy Ride
Born: 12.9.1973, Glendale, California, USA
Death: 30.11.2013, Valencia, Santa Clarita, California, USA (40 years)
Height: 188 cm
Birthname: Paul William Walker IV
Nesporný talent mu umožnil pracovat na několika velice úspěšných filmech v posledních dvou letech a získat si značnou popularitu.

Dokončil práci na filmové adaptaci románu Michaela Crichtona Timeline v režii Richarda Donnera, která bude uvedena na podzim r. 2003, jeho spoluhráči v tomto filmu jsou Frances O´Connorová a Ethan Embry jako studenti archeologie, kteří hledají svého zmizelého profesora (Billy Connolly).

Walker vystupoval v prvním díle filmu Rychle a zběsile, který režíroval Rob Cohen. Spolu se Stevem Zahnem a Leelee Sobieskou hrál ve filmu režiséra Johna Dahla Joy Ride, který byl, kritikou vysoce oceňován.

Objevil se také v jiném Cohenově filmu The Skulls, dále ve fotbalovém komediálním dramatu Varsity blues, fantasiálním dramatu režiséra Garryho Rosse Pleasantville ... More

Paul byl velmi aktivní v charitativní oblasti, založil neziskovou organizaci Reach Out Worldwide (ROWW), pomáhající při záchranně a obnově po přírodních katastrofách. Poslední mise se konala na Haiti a v Chile po zemětřesení.

Paradoxem osudu se stalo, že zahynul při autonehodě. Less
Play movies starring Paul Walker wherever and whenever you want. Order LEPŠÍ.TV and watch 2 496 of movies and 144 TV stations over the Internet on your TV, mobile phone, or computer with up to 100 daily archive and unlimited recording. Have fun with LEPŠÍ.TV for 199 Kč!

movies starring Paul Walker ready for playback:

  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська