Michael Pitt

actor|producer|scriptwriter
Michael Pitt - Rob the Mob
Michael Pitt - Rob the Mob
Born: 10.4.1981, West Orange, New Jersey, USA (42 years)
Height: 180 cm
Birthname: Michael Carmen Pitt
Michaela Pitt ztvárnil ve Snílcích roli mladého amerického studenta Matthewa, který většinu času tráví v pařížské Filmotéce, kde se později seznámí s Theem a Isabelle. More

Kořeny Michaelova herectví sahají k divadelním začátkům na v létě 1999, kdy ztvárnil Daltona v představení New York Workshop *The Trestle at Pope Lick Creek (napsala Naomi Wallace, režie Lisa Peterson). Denník Daily Variety komentoval jeho vystoupení jako "poutavé" a New York Post napal: "Pitt vnáší do postavy Daltona poezii, vášeň a otevřenost, kterou si předloha a její inscenace zasluhují." Michael spolupracoval s Naomi Wallace na americkém uvedení hry *Birdy, která měla premiéru na Duke University na jaře 2000. Mezi další jeho divadelní úspěchy patří uvedení hry *Monster - adaptace Frankensteina od Mary Shelley, kterou režírovali Michael Grief a které byla oceněna Tony a Obie Award.

Michael též spolupracoval na prvním filmu Faye Dunnaway, na krátkometrážním snímku *The Yellow Bird. Mezi další jeho filmové úspěchy patří *Mambo Café a *Hi Life. Pro televizi ztvárnil vedlejší roli v seriálu *Law and Order (díl *Special Victims Unit) a opakovaně pak v seriálu *Dawson Creek - od roku 1999 až 2000.

Mimo herectví se Michael zajímá i o malbu, psaní, hudbu a režii a nedávno vydal debutové album se skupinou ´Pagoda´. Narodil se a vyrůstal v New Jersey. Less
Play movies and series starring Michael Pitt wherever and whenever you want. Order LEPŠÍ.TV and watch 2 481 of movies and 156 TV stations over the Internet on your TV, mobile phone, or computer with up to 100 daily archive and unlimited recording. Have fun with LEPŠÍ.TV for 249 Kč!

movies and series starring Michael Pitt ready for playback:

  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine