Gwyneth Paltrow

actress
Gwyneth Paltrow - View from the Top
Gwyneth Paltrow - View from the Top
Born: 27.9.1972, Los Angeles, California, USA (51 years)
Height: 177 cm
Birthname: Gwyneth Kate Paltrow
Hollywood ji sledoval s obrovským zájmem od jejího úžasného výkonu v úspěšném filmu "Flesh and Bone," po boku Meg Ryanové a Dennise Quaida. Její role Vily de Lessupsové, po boku Josepha Fiennese, v oskarovém filmu "Zamilovaný Shakespeare" jí přinesl cenu Zlatého Globu, cenu Screen Actors Guild a Oskara za nejlepší ženský herecký výkon.

Paltrowová hraje ve filmech: "Possession ," Neila La Bute, "A View From the Top" Bruno Baretta a "The Royal Tennenbaums" Wese Andersona. (Gene Hackman a Anjelica Hustonová). Předtím Paltrowová hrála ve filmu "Duets," v režii svého otce Bruce Paltrowa a "Bounce," po boku Bena Afflecka v režii Dona Roose. Dále hrála ve filmu "The Talented Mr. Ripley," režie Anthony Minghella. "A Perfect Murder," po boku Michaela Douglase a Viggo Mortensena a ve filmu "Sliding Doors." More

Narodila se v Los Angeles, kde strávila prvních jedenáct let svého života. Její otec, Bruce Paltrow, je mimořádně úspěšný producent. ("St. Elsewhere," "The White Shadow") a její matka je nositelka Oskara, Blythe Dannerová.

V jedenácti letech se s rodinou přestěhovala do New Yorku, kde navštěvovala Spence School. Pak studovala na the University of California v Santa Barbara, obor dějiny umění. Brzy však zjistila, že to není přesně to po čem toužila a proti vůli svého otce, ze školy odešla. Teprve když ji uviděl hrát po boku své matky a Tonyho Goldwyna, začal podporovat její hereckou kariéru. Less
Play movies and series starring Gwyneth Paltrow wherever and whenever you want. Order LEPŠÍ.TV and watch 2 471 of movies and 156 TV stations over the Internet on your TV, mobile phone, or computer with up to 100 daily archive and unlimited recording. Have fun with LEPŠÍ.TV for 249 Kč!

movies and series starring Gwyneth Paltrow ready for playback:

  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine