Watch movie
Zátopek
online

Film Zátopek
  Trailer for movie Zátopek Trailer
Watch movieZátopek HD online . Try Lepší.TV for 1 Kč for 14 days without commitment. Order Lepší.TV and watch 2 512 movies over the Internet on your TV or computer and 144 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in1 Kč!

Movie information

Australský rekordman Ron Clarke přijíždí v pohnutém roce 1968 do Prahy za legendárním běžcem Emilem Zátopkem, jehož bezmezně obdivuje. V rozhovorech Rona s Emilem se děj filmu retrospektivně vrací do stěžejních momentů atletova sportovního i soukromého života a spojuje se v komplexní portrét muže, jenž neztrácí tempo ani poté, co jeho poslední závod skončí a jenž dokáže bojovat nejen na atletickém oválu. Film vypráví o nezlomné síle vůle, která dodnes inspiruje tisíce sportovců po celém světě. A také o jedinečném vztahu dvou lidí - Emila a Dany Zátopkových - kteří navzdory všem překážkám spolu strávili celý život.

Directed by: David Ondricek
Starring: James Frecheville (Ron Clarke), Václav Neuzil (Emil Zátopek), Marta Issová (Dana Zátopková), Robert Miklus (Josef Dostál), Gabriel Andrews (Ron's Trainer), Sinead Phelps (Helen)
Year: 2021
Score: 66 %
Play this program broadcasted on channel ČT1 at 1.1.2023 20:20
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська