Film
Zabójcze maszyny

Film Zabójcze maszyny
  Trailer  for movie Zabójcze maszyny
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 156 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Try Lepší.TV for 1 Kč for 10 days without commitment. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 1 Kč !

About movie: Zabójcze maszyny

Some Scars Never Heal
Svět je zničen a po jeho povrchu putují obrovská města na kolech, která pohlcují ta menší. Hester, tajemná dívka se zjizvenou tváří, jejíž domovské město spolknul Londýn, se díky tomu ocitla v blízkosti jeho vládce Thaddeuse Valentina, s nímž má z minulosti nevyřízené účty. Jenže i Thaddeus je rád, že Hester vidí. Dívka má v držení předmět, s nímž by se mohl stát nejmocnějším mužem na světě.

Orig. title:

Mortal Engines

Directed by: Christian Rivers
Starring: Hugo Weaving (Thaddeus Valentine), Stephen Lang (Shrike), Robert Sheehan (Tom Natsworthy), Frankie Adams (Yasmina), Colin Salmon (Chudleigh Pomeroy), Hera Hilmarsdóttir (Hester Shaw)
Country: New Zealand, USA
Year: 2018
Score: 61 %
Broadcasted on: TVN
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine