Film
Vinnetou - Poslední výstřel III

Film Vinnetou - Poslední výstřel III
  Trailer  for movie Vinnetou - Poslední výstřel III
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 156 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Try Lepší.TV for 1 Kč for 10 days without commitment. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 1 Kč !

About movie: Vinnetou - Poslední výstřel III

Hrdinný náčelník Apačů se marně pokouší dodržovat podmínky vzájemného soužití indiánských kmenů a bílých osadníků. Ti navzdory oficiálním dohodám nadále pronikají na indiánská území a zabírají je pro sebe. Vinnetou se v doprovodu Old Shatterhanda vydává do Santa Fe, aby s tamním guvernérem dohodl mírové řešení vyhrocující se situace. Mezitím v městě Clinton proradný obchodník s půdou Vermeulen a vůdce banditů Rollins organizují další výpady a lsti proti indiánům, aby se domohli jejich země. Navíc usilují o život přímo Vinnetouovi, neboť na území Apačů leží zdroj petroleje, kterého se chtějí zmocnit.

Orig. title:

Winnetou III / The Desperado Trail

Genre: Western, Adventure
Directed by: Harald Reinl
Starring: Lex Barker (Old Shatterhand), Pierre Brice (Vinnetou), Rik Battaglia (Rollins), Ralf Wolter (Sam Hawkens), Sophie Hardy (Anna), Carl Lange (Guvernér)
Year: 1965
Score: 81 %
Broadcasted on: ČT1
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine