Watch movie
Vážený občan
online

Film Vážený občan
  Trailer for movie Vážený občan Trailer
Watch movieVážený občan HD online . Order Lepší.TV and watch 1 573 movies over the Internet on your TV or computer and 136 television stations with up to 30 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in199 Kč!

Movie information

Uzavřený romanopisec Daniel Mantovani má ambivalentní vztah ke slávě: přinesla mu sice bohatství, na druhé straně v něm však úspěch vzbuzuje obavy, že už není oním náročným intelektuálním spisovatelem, jímž býval kdysi - tato představa je vtipně zprostředkována hned v počáteční scéně, kdy přebírá Nobelovu cenu. I pět let poté je tento v Barceloně žijící autor stále natolik žádaný, že musí většinu nabídek odmítat, dokud jednou neobdrží dopis z rodného města Salas v Argentině. Přestože právě do něj umístil děj všech svých románů, uplynula již čtyři desetiletí od doby, kdy sem naposledy zavítal. Jeho návrat skýtá nejen řadu humorných situací, je též příležitostí k pronikavým zamyšlením nad takovými tématy, jako jsou tíha úspěchu, ztráta ideálů či otázka, zda umělci svému původnímu prostředí skutečně vracejí něco z toho, co z něj vytěžili.

Genre: Comedy, Drama
Starring: Oscar Martínez (Daniel Mantovani), Dady Brieva (Antonio), Andrea Frigerio (Irene), Nora Navas (Nuria), Manuel Vicente (Cacho - el intendente), Marcelo D'Andrea (Florencio Romero)
Screenplay: Andrés Duprat
Country: Argentina, Spain
Year: 2016
Score: 74 %
Play this program broadcasted on channel Film Europe at 10.8.2022 00:00
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia