Watch movie
Osmy
online

Film Osmy
  Trailer for movie Osmy Trailer
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 136 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 199 Kč !

Movie information

Na úředníka podniku bytového hospodářství se valí jedna pohroma za druhou. Vyplavený byt, trhání osmiček - zubů modrosti a... podpis Charty 77. Píše se rok 1980 a Richard před pár měsíci v opilosti a spíše omylem podepsal Chartu 77 a od té doby se mu smůla doslova lepí na paty. Dnešek je vrcholem všeho! Odpoledne ho čeká trhání osmiček, což je něco, čeho se upřímně děsí. Než na to ale dojde, prožije celou řadu mnohem větších katastrof, proti kterým je trhání zubů učiněná legrace. Uzávěrka v práci, vdavekchtivá kolegyně, která nepochopila, že šlo jen o flirt, šéfovo ultimátum ohledně odvolání podpisu Charty... Prostě den blbec se vším všudy, kvůli kterému může buď přijít naprosto o vše, nebo díky kterému může konečně najít sám sebe!

Genre: Comedy
Directed by: Jirí Strach
Starring: Ivan Trojan (Richard), Zuzana Stivínová (Marta), Gregor Bauer (Ota), Josef Dvorák (Zdenek), Jirí Dvorák (Janek), Zuzana Kajnarová (Hanicka)
Screenplay: Marek Epstein
Country: Czech Republic
Year: 2014
Score: 74 %
Play this program broadcasted on channel ČT1 SM at 25.1.2022 20:10
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia