Watch movie
Osmy
online

Film Osmy
  Trailer for movie Osmy Trailer
Watch movieOsmy HD online . Order Lepší.TV and watch 1 290 movies over the Internet on your TV or computer and 131 television stations with up to 30 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in199 Kč!

Movie information

Na úředníka podniku bytového hospodářství se valí jedna pohroma za druhou. Vyplavený byt, trhání osmiček - zubů modrosti a... podpis Charty 77. Píše se rok 1980 a Richard před pár měsíci v opilosti a spíše omylem podepsal Chartu 77 a od té doby se mu smůla doslova lepí na paty. Dnešek je vrcholem všeho! Odpoledne ho čeká trhání osmiček, což je něco, čeho se upřímně děsí. Než na to ale dojde, prožije celou řadu mnohem větších katastrof, proti kterým je trhání zubů učiněná legrace. Uzávěrka v práci, vdavekchtivá kolegyně, která nepochopila, že šlo jen o flirt, šéfovo ultimátum ohledně odvolání podpisu Charty... Prostě den blbec se vším všudy, kvůli kterému může buď přijít naprosto o vše, nebo díky kterému může konečně najít sám sebe!

Genre: Comedy
Directed by: Jirí Strach
Starring: Ivan Trojan (Richard), Zuzana Stivínová (Marta), Gregor Bauer (Ota), Josef Dvorák (Zdenek), Jirí Dvorák (Janek), Zuzana Kajnarová (Hanicka)
Screenplay: Marek Epstein
Country: Czech Republic
Year: 2014
Score: 74 %
Play this program broadcasted on channel ČT1 SM at 25.1.2022 20:10
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia