Watch movie
Někdo to rád zahalené
online

Film Někdo to rád zahalené
  Trailer  for movie Někdo to rád zahalené
Watch movieNěkdo to rád zahalené HD online . Try Lepší.TV for 1 Kč for 10 days without commitment. Order Lepší.TV and watch 2 507 movies over the Internet on your TV or computer and 157 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in1 Kč!

About movie: Někdo to rád zahalené

Mladý pár Armand a Leila studují politologii. Na konci studia, mají v úmyslu odjet do New Yorku, kde chtějí absolvovat stáž v OSN. Když se Leilin starší bratr Mahmoud vrátí z dlouhého pobytu v Jemenu, který ho radikálně změnil, postaví se proti milostnému vztahu své sestry a rozhodne se, že mladý pár za každou cenu rozdělí. Pokud se chce Armand dostat do Mahmoudovho bytu a znovu se vidět s Leilou, nemá na výběr: musí si obléct nikáb, celotělový závoj! Na druhý den zazvoní u Leiliných dveřích jistá Šeherezáda se zahalenou tváří, která Mahmouda nenechá lhostejným.

Orig. title:

Cherchez la Femme!

Genre: Comedy
Directed by: Sou Abadi
Starring: Camélia Jordana (Leila), Félix Moati (Armand), Lebghil William (Mahmoud), Karim Belkhadra (Imam), Anne Alvaro (Mitra), Hamid Djavadan (Mr. Yaghmaian)
Country: France
Year: 2017
Score: 61 %
Play this program broadcasted on channel Film Europe + at 26.2.2024 17:00
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine