Watch movie
Návrat mušketýrů
online

Film Návrat mušketýrů
  Trailer for movie Návrat mušketýrů Trailer
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 144 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Try Lepší.TV for 1 Kč for 14 days without commitment. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 1 Kč !

Movie information

Přesně tolik let totiž uplynulo od smrti kruté vražedkyně Milady De Winterové, která tak osudovým způsobem zasáhla do života mušketýra d'Artagnana i celé Francie. Píše se rok 1649 a na scéně se objevuje její neméně zkažená a zlá dcera Justine. Přestože život postavil kdysi nerozlučné přátele na různé strany barikády, Gaskoněc d'Artagnan se je pokouší dát dohromady, aby je přemluvil k poslednímu dobrodružství. Což se mu samozřejmě podaří a tak se stárnoucí mušketýři vydávají zachránit královnu Annu před intrikami Justiny a nepříliš počestného kardinála Mazarina, který nastoupil na místo jejich bývalého tradičního nepřítele kardinála Richelieua. Poměrně přehlednou situaci však poněkud zkomplikuje Athosův adoptovaný syn Raoul a jeho vášeň pro Justinu.

Directed by: Richard Lester
Starring: Michael York (D'Artagnan), Oliver Reed (Athos), Frank Finlay (Porthos), C. Thomas Howell (Raoul), Kim Cattrall (Justine z Winter), Geraldine Chaplin (Královna Anne)
Year: 1989
Score: 59 %
Play this program broadcasted on channel Prima MAX at 13.12.2022 17:50
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська