Watch movie
Královna Kristýna
online

Film Královna Kristýna
  Trailer  for movie Královna Kristýna
Watch movieKrálovna Kristýna HD online . Try Lepší.TV for 1 Kč for 10 days without commitment. Order Lepší.TV and watch 2 497 movies over the Internet on your TV or computer and 156 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in1 Kč!

About movie: Královna Kristýna

Příběh švédské královny Kristýny, která nastoupila na trůn ve věku šesti let, je portrétem extravagantní mladé ženy, jež se vzpírala tradici i konvencím a mimoděk změnila běh dějin. Příběh švédské královny Kristýny, která nastoupila na trůn ve věku šesti let, je portrétem extravagantní mladé ženy, jež se vzpírala tradici i konvencím a mimoděk změnila běh dějin. Mladá žena vzdorující konzervativním silám bránícím pokroku je rozkročena mezi rozumem a citem, mezi kvalitním moderním vzděláním a anachronickým světem státnických povinností - mezi brilancí své mysli a nesrozumitelnými touhami svého těla.

Orig. title:

The Girl King

Directed by: Mika Kaurismäki
Starring: Malin Buska (Queen Kristina), Sarah Gadon (Countess Ebba Sparre), Michael Nyqvist (Chancellor Axel Oxenstierna), Lucas Bryant (Count Johan Oxenstierna), Laura Birn (Countess Erika Erksein), Hippolyte Girardot (Ambassador Pierre Hector Chanut)
Screenplay: Michel Marc Bouchard
Year: 2015
Score: 59 %
Play this program broadcasted on channel Film Europe at 6.2.2024 10:45
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine