Watch movie
Dva dny, jedna noc
online

Film Dva dny, jedna noc
  Trailer  for movie Dva dny, jedna noc
Watch movieDva dny, jedna noc HD online . Try Lepší.TV for 1 Kč for 10 days without commitment. Order Lepší.TV and watch 2 481 movies over the Internet on your TV or computer and 156 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in1 Kč!

About movie: Dva dny, jedna noc

Sandra pracuje v místní solární elektrárně a právě se zotavuje z depresí, které byly důvodem její časté absence v práci. Vedení společnosti nemá zájem o takovéto zaměstnance, avšak nechce vystupovat ve zlém světle. Finální rozhodnutí o Sandřině osudu tak nechává na jejích kolezích, kteří mají určit, zda Sandra o práci přijde anebo ne. Pokud ano, budou si moci ponechat své roční bonusy ve výši 1000 eur, a pokud ne, tak o ně přijdou. Sandra se však nevzdává a během dvou dnů a jedné noci se ze všech sil snaží přesvědčit kolegy, aby se rozhodli v její prospěch. Sandřina prosba je jednoduchá: "Nelitujte mě! Jen se zkuste vžít do mé situace."

Orig. title:

Two Days, One Night

Genre: Drama
Starring: Marion Cotillard (Sandra), Fabrizio Rongione (Manu), Catherine Salée (Juliette), Batiste Sornin (M. Dumont), Pili Groyne (Estelle), Simon Caudry (Maxime)
Country: Belgium, France, Italy
Year: 2014
Score: 73 %
Play this program broadcasted on channel Film Europe at 12.2.2024 18:20
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine