Film
Co jsme komu udělali?

Film Co jsme komu udělali?
  Trailer  for movie Co jsme komu udělali?
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 156 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Try Lepší.TV for 1 Kč for 10 days without commitment. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 1 Kč !

About movie: Co jsme komu udělali?

Francouzský manželský pár je na pokraji zhroucení, když si jejich čtyři dcery vyberou za manžely muže nejrůznéjších národností a věrovyznání. Když máte čtyři dcery, není jednoduché ustrážit je a vychovat v duchu hodnot, které vyznáváte, vštípit jim to nejlepší. Zkrátka, vést je tak, jak nejlíp umíte. Další zatěžkávací zkouškou je současná moderní doba, jejich kamarádi a budoucí zeťové. Claudovi a Marii Verneuiloým to jako rodičům, vyznavačům staré dobré Francie a věřícím katolíkům jejich dcery Isabelle, Odile, Ségoléne a Laura vůbec neusnadnili, právě naopak! Jejich život je naruby, protože první si vzala muslima, druhá Žida a třetí Číňana. Třesou se, kdy a za koho se vdá ta nejmladší. Moc se snaží zahodit předsudky, chápat jejich výběr a učí se být tolerantní. Ale čtvrtý ženich a jeho rodiče s nimi ještě dobře zamávají.

Orig. title:

Serial (Bad) Weddings

Genre: Comedy
Directed by: Philippe de Chauveron
Starring: Christian Clavier (Claude Verneuil), Chantal Lauby (Marie Verneuil), Ary Abittan (David Benichou), Medi Sadoun (Rachid Benassem), Frédéric Chau (Chao Ling), Noom Diawara (Charles Koffi)
Country: France
Year: 2014
Score: 70 %
Broadcasted on: Prima MAX
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine