Watch movie
The Creatures
online

Film The Creatures
  Trailer  for movie The Creatures
Watch movieThe Creatures HD online . Try Lepší.TV for 1 Kč for 10 days without commitment. Order Lepší.TV and watch 2 476 movies over the Internet on your TV or computer and 156 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in1 Kč!

About movie: The Creatures

Edgar je spisovatel románů, který se v důsledku neštěstí uchýlí na vzdálený ostrov Noirmoutiers. Při automobilové nehodě totiž jeho manželka Mylène oněměla. Do jejich poklidného života se postupně vkrádá záhadné kouzlo, které v obou podporuje jejich špatné stránky. Bytosti jsou ve filmografii Agnès Vardaové výjimečné nejen vědeckofantastickým námětem, ale také byly neobyčejně neúspěšné. Pro dobové publikum byly Bytosti i přes hvězdné obsazení (Catherine Deneuve, Michel Piccoli) a prostor pohádkově fantazijního světa příliš nezvyklým příběhem. Diváci nebyli ochotní přijmout podobenství plné symboliky a přitom založené na autorčině oblíbeném tématu vztahů mužů a žen. Režisérka musela čekat deset let, než si získala zpět důvěru producentů.

Orig. title:

Les Créatures

Genre: Fantasy, Drama
Directed by: Agnes Vardaová
Starring: Catherine Deneuve (Myl?ne), Michel Piccoli (Edgar Piccoli), Eva Dahlbeck (Michele Quellec), Marie-France Mignal (Viviane Quellec), Britta Pettersson (Lucie de Montyon), Ursula Kubler (Vamp)
Screenplay: Agnes Vardaová
Country: Sweden, France
Year: 1966
Score: 64 %
Broadcasted on: Cinemax 2
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine