Watch movie
Alibi na vodě
online

Film Alibi na vodě
  Trailer  for movie Alibi na vodě
Watch movieAlibi na vodě HD online . Try Lepší.TV for 1 Kč for 10 days without commitment. Order Lepší.TV and watch 2 303 movies over the Internet on your TV or computer and 153 television stations with up to 100 days of archive and unlimited uploads. Have fun with goNET TV already in1 Kč!

Movie information

Alibi na vodě navazuje postavami kriminalistů Tůmy a Líbala na předchozí dva filmy režiséra Vladimíra Čecha 105% alibi a Kde alibi nestačí, v nichž alibi podezřelých hrálo hlavní roli. Děj třetího záhadného případu je zasazen do atraktivního prostředí filmařů a manekýnek. Režisér Konrád chce natočit pátrání policistů v novém kriminálním filmu experimentální dokumentární metodou. Na opuštěném hausbótu na přehradě nechá zmizet svou hrdinku a tajně natáčí práci policie. Pokus však skončí tragicky, dívka je skutečně zavražděna. Všichni podezřelí mají alibi, zde doslova na vodě. Řešení případu je však velmi vtipné a originální.

Genre: Drama, Crime
Directed by: Vladimír Cech
Starring: Karel Höger (Kapitán Tůma), Josef Bek (Lízal), Otomar Krejca (Ředitel), Oldřich Nový (Fotograf), Eva Kubesová, Josef Beyvl
Country: Czechoslovakia
Year: 1965
Score: 66 %
Play this program broadcasted on channel ČT1 at 12.11.2023 22:20
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine