Dougray Scott

actor|producer
Dougray Scott - Zabijte krále
Dougray Scott - Zabijte krále
Born: 25.11.1965, Glenrothes, Fife, Scotland, Velká Británie (58 years)
Height: 183 cm
Birthname: Stephen Dougray Scott
Dougray Scott hrál roli poručíka Childa ve vyprodaném představení hry To The Green Fields and Beyond, v Donmar Warehouse v Londýně. Loni v létě hrál ve filmu Johna Woo

Mission Impossible:2 roli Seana Ambrose. V současnosti natáčí Ripley´s Game pro Fine Line. Podle románu Patricii Highsmithové, Scott bude hrát po boku Johna Malkoviche v dramatickém thrilleru odehrávajícím se v současné Itálii.

Scott se představil americkému publiku v roce 1998, kdy vytvořil postavu Prince Henryho v úspěšném filmu Ever After, s Drew Barrymorem. Mezi jeho předchozí tituly patří Twin Town, This Year´s Love, Gregory´s Two Girls, Deep Impact a Regeneration.

Scott se narodil a vyrůstal ve Fife, ve Skotsku. Navštěvoval Welsh College of Music and Drama a získal cenu "Nejslibnějšího studenta".
Play movies and series starring Dougray Scott wherever and whenever you want. Order LEPŠÍ.TV and watch 2 490 of movies and 156 TV stations over the Internet on your TV, mobile phone, or computer with up to 100 daily archive and unlimited recording. Have fun with LEPŠÍ.TV for 249 Kč!

movies and series starring Dougray Scott ready for playback:

  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine