Watch
The Boss Baby
online

The Boss Baby
  Trailer  for The Boss Baby
Watch The Boss Baby online or choose from hundreds of stories and movies. Try Lepší.TV for 1 Kč for 10 days without commitment. Have fun with the whole family with your favorite fairy tales, series and children's shows. Additionally, watch 157 TV stations , including unlimited uploads, video library , and view up to 100 days retroactively. Make yourself and your little ones happy at 1 Kč per month.

About program: The Boss Baby

He's the Boss. March 2017.
Mimi šéf je ve skutečnosti velký boss. Navenek sice působí jako roztomilé batole, ale uvnitř je to protřelý byznysmen posedlý obchodními úspěchy. Pracuje pro organizaci BabyCorp a jeho hlavním posláním je zjistit, proč teď děti prohrávají na trhu rodičovské lásky. Zatímco lásky k dětem ubývá a podíl BabyCorp na trhu klesá, o to rychleji rostou výsledky konkurenční společnosti Štěně a.s. Ta místo dětí prosazuje do rodin chlupaté, roztomilé mazlíčky a její zakladatel Francis E. Francis si může spokojeně mnout ruce a věřit, že děti z byznysu s láskou úplně vyšoupne. Mimi šéf se musí se svými pomocníky z BabyCorp vydat na speciální misi za záchranou rodičovské lásky. A aby v boji proti konkurenci uspěl, musí na svou stranu získat i svého staršího brášku.

Directed by: Tom McGrath (IV)
Starring: Alec Baldwin (Baby), Steve Buscemi (Francis E. Francis), Lisa Kudrow (Mother), Tobey Maguire (Older Tim / Narrator), Jimmy Kimmel (Father), Miles Christopher Bakshi (Tim)
Country: USA
Year: 2017
Score: 63 %
Play this program broadcasted on channel HBO at 28.2.2024 10:20
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine