Watch
Kovář z Podlesí
online

Kovář z Podlesí
  Trailer  for Kovář z Podlesí
Watch Kovář z Podlesí online or choose from hundreds of stories and movies. Try Lepší.TV for 1 Kč for 10 days without commitment. Have fun with the whole family with your favorite fairy tales, series and children's shows. Additionally, watch 156 TV stations , including unlimited uploads, video library , and view up to 100 days retroactively. Make yourself and your little ones happy at 1 Kč per month.

About program: Kovář z Podlesí

Podlesí je malá vesnička, do které se před lety přihnala válka s Turkem. Dobré lesní víly byly v dobré víře požádány o pomoc, která ovšem spočívala ve vykonání zla někomu, což se už z principu vymstilo a vesnici to nepřineslo štěstí, ale naopak kletbu... A to je potřeba napravit! Hlavní myšlenkou pohádky je, že se zlem nezle bojovat hrubou silou, jak se dnes dětem s oblibou říká, ale naopak - rozumem, srdcem a odvahou... Režisér Göbl mluví o výjimečném technologickém zpracování snímku, které by mělo kombinovat herce, klasické loutky a 3D animaci.

Genre: Fairy Tale
Directed by: Pavel Göbl
Starring: Boleslav Polívka (kovář z Podlesí), Josef Somr (starosta), Milan Lasica, Pavel Landovský, Jiří Pecha (farář), Ivana Chýlková
Screenplay: Pavel Göbl
Country: Czech Republic
Year: 2011
Score: 56 %
Play this program broadcasted on channel ČT :D at 2.12.2023 09:22
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Ukraine Ukraine