Watch
Chloe's Closet
online

Chloe's Closet
  Trailer for Chloe's Closet Trailer
This show is currently not available for goNET TV. However, try playing thousands of other shows, movies, series, fairy tales online, plus 146 Czech and foreign TV Stations live and 30 days catch-up. Lepší.TV brings you the longest archive and online live streaming. For maximum viewing comfort, you can use digital functions such as recording or pause. Get your Lepší.TV today for just 199 Kč !

Program information

V pokojíčku malé Kamily stojí skříň plná kouzel. Stačí říct zaklínadlo a vzít si z ní čarovný obleček. Svět se pak zatočí a i ty se dostaneš do báječných příběhů, které tě zavedou do neznámých světů plných nových přátel a dobrodružství.

Čtyřletá Kamila nemá nikdy strach, je zvídavá jako ty a nezkazí žádnou legraci. Vydej se s ní na 2 hodiny do světa kouzel právě teď v příbězích Astronauti - Duhová záhada - Piráti - Princezny a čaroděj - Jak se Otík naučil tancovat - Sněhové princezny - Závodníci - Ozvěna - Potápěči - Sluníčko.

Zcela nový, oblíbený seriál je určen pro děti od 3 do 6 let.

Starring: Teresa Beausang (Gina Corbin), Oisín Kearns (James 'Jet' Horton), Siobhán Ní Thuairisg (Tara Jansen), Paul Tylack (Hootie-Hoo), Eleanor Webster (Chloe Corbin)
Year: 2009
Score: 63 %
Play this program broadcasted on channel LEPŠÍ.TV KIDS OD at 1.1.2000 00:00
  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська