Dermot Mulroney

actor|composer|director
Dermot Mulroney - Crisis
Dermot Mulroney - Crisis
Born: 31.10.1963, Alexandria, Virginia, USA (58 years)
Height: 177 cm
Vyrůstal ve Virginii a vzdělání získal v Northwestern University. Nedávno se objevil ve filmu BAD GIRLS Jonathana Kaplana, dále zazářil ve filmech THERE GOES MY BABY Floyda Mutrexe, THIS THING CALLED LOVE Petera Bogdonoviche, SILENT TONGUE Sama Sherparda s Richardem Harrisem, Alanem Phoenixem a POINT OF NO RETURN s Bridget Fondovou.

Mulroney obdržel cenu na filmovém festivalu v Seattlu za nejlepší herecký výkon ve filmu WHERE THE DAY TAKES YOU po boku Lary Flynn Boyle. K jeho dalším filmům patří tituly : YOUNG GUNS, SAMANTHA, CAREER OPPORTUNITIES, STAYING TOGETHER, SUNSET a SURVIVAL QUEST. More

Velmi úspěšný byl také v televizi. Zahrál si v THE LAST OUTLAW televize HBO spolu s Mickey Rourkem, po boku Angelici Huston a Sama Neila ve FAMILY PICTURES. Za svou práci na filmu HBO "LONG GONE", byl nominován na cenu "Cable Ace Award" za nejlepší herecký výkon ve vedlejší roli.

Nedávno jsme ho mohli vidět ve filmu COPYCAT Jona Amiela, po boku Sigourney Weawer, a dále ve filmu HOW TO MAKE AN AMERICAN QUILT Jocelyn Moorhouse. Less
Přehrajte si movies starring Dermot Mulroney kdekoli a kdykoli chcete. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi, mobilu nebo na počítači 1 267 filmů a 132 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

movies starring Dermot Mulroney ready for playback:

  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia