Chris Tucker

actor|producer
Chris Tucker
Born: 31.8.1972, Atlanta, Georgia, USA (50 years)
Height: 185 cm
Birthname: Christopher Tucker
Se dal opět dohromady s Brettem Ratnerem poté co hrál s Charlie Sheenem v režisérově filmovém hitu Řeč peněz. Ratner a Tucker spolu poprvé spolupracovali na videoklipu "Nothin' But Love" od Heavy D. Když spolu opět pracovali na filmu Řeč peněz, byl na řadě Tucker, aby přivedl Ratnera k filmu, který oběma pomůže do filmové "první ligy" a u kterého byl mladý herec zároveň výkonným producentem.

Nedávno hrál Tucker postavu Beaumonta Livingstona, malého kriminálníka, který je v autě zastřelen Samuelem Jacksonem ve filmu Quentina Tarrantina Jackie Brownová. Skvělý výkon podal, když ztvárnil postavu Rubbyho Rhoda, nejzábavnější osobnosti 23. století, ve sci-fi akčce Luca Bessona Pátý element. Tucker k tomu poznamenává, "Dívám se na tuto postavu jako komik - velice zkažený komik." More

Tucker nedávno ukázal svůj talent v Hughes brother's dramatickém thrilleru Mrtví prezidenti odehrávající se po Vietnamské válce, kde hraje veterána Skipa, který je závislý na herionu a v úspěšné komedii Friday, kde hraje postavu jménem "Smokey", dealera ze sousedství, který drogy raději kouří než prodává. Také hrál ve filmu Maria Van Peeblese Panther a House Party III, kde hrál malou, ale nezapomenutelnou roli Johnnyho Booze.

Tucker se také objevil ve filmu kanálu HBO nazvaném Def Comedy Jam a byl součástí videa Def Jam All Stars. Pravidelně vystupuje se svým skvělým vystoupením v The Comedy Store, The Fun House a The Comedy Act Theater v Los Angeles a současně jezdí se svým vyprodaným přestavením na zájezdy. "Vystoupení jsou pro mě hodinou herectví," říká.

Chris Tucker utužoval svůj talent pro komiku se svými komickými vystoupeními, když objížděl různé taneční kluby do té doby, než se v jeho rodném městě Atlantě otevřelo první divadlo The Comedy Act Teather. Když mu bylo devatenáct let, vystupoval jako amatér a získal bouřlivé ovace a pozvání na další pravidelné výstupy. Po roce se přestěhoval do Los Angeles, kde začal svoji hereckou kariéru.

Tuckera můžeme dále vidět ve filmu společnosti Universal Double-O-Soul, kde hraje po boku Mariah Careyové roli nepříliš inteligentního operátora, který se stane tajným agentem. Less
Přehrajte si movies starring Chris Tucker kdekoli a kdykoli chcete. Objednejte si Lepší.TV a sledujte přes internet ve vaší televizi, mobilu nebo na počítači 2 340 filmů a 146 televizních stanic až s 100 denním archivem a neomezeným nahráváním. Bavte se s Lepší.TV již za 199 Kč!

movies starring Chris Tucker ready for playback:

  Czech Republic Czech Republic   Slovakia Slovakia   Poland Poland   Croatia Croatia   Yкраїнська Yкраїнська