Lepší.TV HBO Hisense
Vyhraj skvělé vánoční dárky
Připravili jsme si pro vás soutěž o ceny, o kterých se vám ani nesnilo. Ve hře je sestava Smart televize, domácího kina a sedací vak pro tu pravou domácí pohodičku ve velkém stylu.

Chytrá ULED televize Hisense

Vychutnejte si vánoční atmosféru s jedinečnou ULED televizí Hisense U8GQ. O intenzivní zážitek jako v kině se postará vestavěný audio systém 2.1.2. s technologií prostorového zvuku Dolby Atmos®. Dokonale živé scény v tmavých i světlých částech obrazu si užijete díky technologie Dolby Vision IQ s optimalizací podle okolního světla. Dívat se na filmy na tomto televizoru je vážně mimořádný zážitek. A to především díky technologii zvané Quantum Dot Coulour s ohromující škálou barev.
+

Domácí kino Sony

Díky věrnému zvuku systému HT-RT3 se stane každá podívaná neskutečným zážitkem. Soundbar, subwoofer a zadní reproduktory vás přenesou do samotného dění vašich oblíbených filmů a seriálů. Systém domácího kina disponuje bezdrátovým připojením pomocí technologie Bluetooth a NFC jedním dotykem, digitální zesilovač S-Master minimalizuje zkreslení zvuku.
+

Sedací vak Fatboy

Koukat na své oblíbené pořady v naprostém pohodlí je základ.
A pohodlí je přesně to co Fatboy přináší.
Jak hrát?
Vše, co k možné výhře stačí, je mít v době soutěže předplacenou naši službu Lepší.TV a balíček HBO. Pokud ještě nejste naším zákazníkem, máte se na co těšit! S Lepší.TV budete ujíždět na vlně televizní svobody s nabídkou 143 TV stanic a parádních TV funkcí. Nyní navíc za super akční cenu.

Pojďte to zkusit! Výhra má celkovou hodnotu přes 38 000 Kč, což se opravdu vyplatí. Třeba to budete právě Vy, kdo bude mít tu nejlepší televizní podívanou. Navíc Lepší.TV spolu s HBO si během chladných zimních dní opravdu užijete.

Soutěžíme od 13. 12. do 26. 12. 2021
.1. Měj Lepší.TV
i balíček HBO
.2. Zaregistruj se
do soutěže
.3. Vyhraj
perfektní ceny
Registrace do soutěže
Pro registraci do soutěže je nezbytné mít aktivní účet ke
službě Lepší.TV + aktivní balíček HBO.
Na co se můžu těšit s HBO
Více než 2000 hodin filmových trháků, celých seriálů a pořadů z originální produkce HBO. Sledujte filmy a seriály jednoduše, když máte čas, bez stahování, reklam, v češtině nebo v originálním znění.
Objednat balíček HBO
  Slovensko Slovensko   Anglicky Anglicky   Polsko Polsko   Chorvatsko Chorvatsko