Veřejnoprávní polská televize (TVP) zařadila do svého multiplexu také stanici TVP Sport. TVP Sport je sportovní kanál, který vysílá převážně sportovní přenosy a zpravodajství. Zaměřuje se na sportovní události, jako jsou olympijské hry, cyklistika, fotbal, házená, tenis, zimní a jiné sporty. Podívejte se na živé přenosy stanice TVP Sport online kdekoliv a kdykoliv. Lepší.TV nabízí live vysílání, přehrávání sportovních utkání až 7 dní zpětně nebo kompletní archiv všech pořadů stanice TVP Sport. Sledovat sportovní přenosy můžete pohodlně na mobilu, tabletu, počítači či televizi online. Lepší.TV to je moderní vysílání přes internet.
Sledujte online všech 117 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1300 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 117 televizních stanic včetně 67 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1300 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski