První luxusní televizní kanál určený pro Superyachts, který vysílá z Monaka do světa! Monacké knížectví je hrdé na to, že je známé jako hlavní město jachtingu, a aby si tuto jedinečnou pozici upevnil, tak spustil televizní stanici Superyacht TV. Kanál předvádí nejen ohromující jachty samotné, ale také příběhy za nimi, které diváky vezmou na vizuální cestu, jak na palubě, tak na pevnině. A vy můžete být u toho spolu s Lepší.TV. Stačí si jednoduše stáhnout aplikaci, předplatit službu, která je zcela bez závazku a užívat si exotické plavby a další pořady až 7 dní zpětně.
Sledujte online všech 117 stanic, až 30 dní zpětně a k tomu 1300 filmů bez příplatku ve Vaši televizi, počítači a mobilu.
Navíc se k ničemu nezavazujete. Kdykoliv přestanete chtít Lepší.TV využívat, tak za ni přestanete platit.
Objednávkou služby Lepší.TV získáte online vysílání 117 televizních stanic včetně 67 HD kanálů živě nebo až 30 dní zpětně z archívu. Objevte výhody sledování televize přes internet jako neomezené nahrávání, Timeshift, pauzu a další. Užívejte si videotéku 1300 nejlepších filmů a seriálů z televize zdarma. Nenechte se omezovat zařízením a sledujte televizi kdykoliv a kdekoliv na Smart TV, počítači, mobilu i tabletu s OS Android, Windows nebo iOS. Pokud nemáte Smart TV, pořiďte si Android set-top box Lepší.TV, který lze připojit ke všem televizorům. Lepší.TV bude Vaším společníkem na cestách do zahraničí i kdekoliv jinde! Jediné, co k tomu potřebujete, je připojení k internetu!
  Slovensky Slovensky   English English   Polski Polski